Ostatní o Robovi

Jamie Dornan krátce o Robovi

26. ledna 2015 v 19:10 | Ajjinka

Možná jste si všimli, že britší herci jsou jako jedna velká rodina - každý se zná s každým. Už v roce 2010 se objevily společné fotky Roba a Jamie Dornana, který se o něm nedávno krátce zmínil v jednom ze svých rozhovorů a to konktétně pro server Variety.

"Byl jsem kolem Roba dost dlouho na to, abych viděl, jaké to pro něj bylo," říká Dornan pro Variety. "Nevím, jestli to byla výhoda, že jsem to mohl vidět. Ať už to bylo cokoliv... Mimochodem není to to samé. Nejsme z Twilight ságy. Jsme něco jiného. Ať už bude moje situace jakákoliv, bude jiná než ta Robova. Nedají se srovnávat." A o čem Dornan s Pattinsonem mluvili? "Nepamatuju si, o čem jsme se bavili, když jsme se viděli naposledy. Myslím, že jsme se prostě vožrali."

Peter Facinelli krátce o Robovi

1. července 2014 v 18:10 | Ajjinka

Peter Facinelli propaguje svůj nový horovový film Gallows Hill a v jednom z videorozhovorů krátce zmínil Roba. Mluví o Twilight sáze a o tom, jak je skvělé, že má sága pořád fanoušky po celém světě. Kdekoliv prý byl, všichni film znali. Říká, že jsou všichni herci ze ságy dost zaneprázdnění, ale že jednou za čas se s nimi vidí. "Asi před čtrnácti dny jsme se byli s Kellanem Lutzem projet na motorkách, někdy chodím na jógu s Nikki Reed. Minulý týden jsem se byl podívat na Roba, v LA měl premiéru jeho film The Rover. Chce, abych ho naučil jezdit na motorce, ale bojím se, že si ublíží (směje se). Ale pořád jsem opakoval: 'Dobře, naučím tě to.'."

 
 

Reklama