Queen of the Desert

Nová stillska z Queen of the Desert

26. července 2015 v 18:15 | Ajjinka

Máme tady novou fotku Roba jako T. E. Lawrence z Queen of the Desert :)

imagebam.com

Další trailer Queen of the Desert

6. července 2015 v 11:20 | Ajjinka

A ještě přidávám nový trailer Queen of the Desert, který obsahuje rovnou několik nových scén. V některých můžete spatřit Roba jako T. E. Lawrence :) YouTube komentátoři trailer docela lynčují, musím říct, že kdybych o filmu nic nevěděla, asi bych z něj byla taky lehce zmatená, eh. Osobně se mi líbí snad jen zvolená doprovodná hudba, Hans Zimmer je borec :)

Nová behind the scenes fotka z Queen of the Desert

28. června 2015 v 19:40 | Ajjinka

Máme tady jednu roztomilou behind the scenes fotku z placu Queen of the Desert, na které je Rob s Nicole Kidman, režisérem Wernerem Herzogem a kameramanem Peterem Zeitlingerem. Také přidávám HD trailer tohoto snímku, tentokrát bez cizích titulků :)

imagebam.com


První trailer Queen of the Desert!

13. června 2015 v 18:50 | Ajjinka

Konečně funguje web, na který nahrávám fotky, takže přidávám oficiální plakát Queen of the Desert s Nicole Kidman a tři nové stillsky, na kterých je Rob. Nyní si můžeme zhlédnout i první trailer filmu! :) Rob jako T. E. Lawrence :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

První stillska Roba z Queen of the Desert

10. června 2015 v 19:11 | Ajjinka

A konečně máme možnost vidět první oficiální stillsku z Queen of the Desert, na které je Rob jako T. E. Lawrence! A rvonou se dvěma roztomilými lvíčátky :) Na fotce mu dělá společnost Nicole Kidman aka Gertruda Bell :)

imagebam.com

Nové fotky z placu Queen of the Desert

3. dubna 2015 v 19:34 | Ajjinka

Máme tady dvě nové fotky z natáčecího placu Queen of the Desert, na kterých je Rob jedním ze dvou lvíčecích co-stars :)

imagebam.com imagebam.com

První pohled na Roba jako T. E. Lawrence

7. února 2015 v 12:58 | Ajjinka

Bylo jen otázkou času, než se najde někdo, kdo při promítání Queen of the Desert vyfotí Roba jako T. E. Lawrence. Momentálně tu tak máme dvě fotky, sice jsou dost nekvalitní, ale já jsem za ně vážně ráda, protože jsem chtěla vidět, jak Rob v kefíje vypadá. Jo, souhlasím s výrokem jednoho novináře, že chvíli bude trvat, než si na tenhle pohled zvyknu, ale není to zas tak hrozné, jak jsem si původně myslela :)

EDIT: Přidány další fotky. Rob vypadá opravdu dobře! Obzvlášť na té třetí, aww!

EDIT2: Přidány další dvě fotky! Rob na velbloudovi a se dvěma lvíčaty v rukách :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Queen of the Desert: První reakce a dojmy!

6. února 2015 v 21:19 | Ajjinka

Dnes proběhla světová premiéra filmu Queen of the Desert, kde si Rob zahrál T. E. Lawrence. Celkově jsou dojmy dost... smíšené. Některým se film líbil, jiným ne. Chválí se herecké výkony, ale dost lidí si stěžuje na pár historických chybiček. Rob má opravdu jen malinkou roli, z recenzí jsem tedy vytáhla jen části, kde se mluví o něm. Doufám, že se brzy dočkáme nějaké stillsky, na které bychom viděli Roba v kefíje - je jasné, že si to společnost nechává jako eso v rukávu, hehe.


Mezi další zábavnější části patří ty, kde Bell (Kidman) tráví svůj čas při archeologických vykopávkách s Lawrencem. A i když chvíli trvá, než si na Pattinsona v kefíje zvyknete (na tiskovém promítání vyvolal smích), jeho lehké kamarádíčkování v jeho scénách s Kidman je příjemné.


Ve filmu jsou setkání Bell se samotným Lawrencem, kterého chlapecky zahrál Robert Pattinson. V kefíje vypadá trochu rozpačitě - ale pravděpodobně o nic víc, než v ní vypadal sám Lawrence. Když se na scéně objevil, pár lidí se na berlínském festivalu zasmálo, ale Pattinson ustál tuhle (malou) roli dobře.


Herci ve skutečnosti nelpí na: "hrajeme týpky ze starých časů ve starých hadrech", Robert Pattinson - s tím, že jsem si jistý, že pravděpodobně 75% čtenářů této recenze na komentář na něj čekají - je nejvíc překvapující. Jeho role je malá. Má jenom pár scén, ale povedlo se mu popsat TE Lawrence jako egem řízeného, bezstarostného chlapa, který opravdu zní, jako by věřil, že žije v moderní době, ne v nějakém starodávném čase. A i když musí říkat několik těžkopádných slov, jako třeba citaci slavné Jeffersonovy hlášky: "Když uvážím, že je Bůh spravedlivý, bojím se o svou zemi.", dělá to s lehkostí, konverzačním tónem -, takže když dáme stranou nepřesvědčivý kostým, dal do své role trochu života (Fanoušci R-Patze, už můžete vypnout a rovnou zamířit do části s komentáři).


@RedmondBacon: Bylo opravdu úžasné sledovat Queen of the Desert.

@FreyaMagritt: Takže film je nudný, filmařsky je úžasný, příliš se soustředí na Gertrudin milostný život, obsazení Franca byla chyba a všem se líbí Rob.

@JigsawLounge: Řekněme, že scény s Pattinsonem jsou ty nejlepší, a ani zdaleka jich není dostatek! Na roky zmizí!

První klip z Queen of the Desert

29. ledna 2015 v 20:21 | Ajjinka

Páni, trailer ještě není venku a už tady máme první scénu z Queen of the Desert! Bohužel bez Roba, v minutovém klipu se předvedla Nicole Kidman aka Gertrude Bell a Damian Lewis aka Charles Doughty-Wylie. Scéna vypadá dobře, i když samozřejmě takhle vytržená z kontextu neřekne moc :) Snad se brzy dočkáme traileru, chci strašně moc vidět, jak bude Rob jako T. E. Lawrence vypadat!

První náhled filmu Queen of the Desert

13. července 2014 v 21:49 | Ajjinka

Producent Nick Raslan, který produkuje filmu Queen of the Desert, kde si Rob zahrál postavu T. E. Lawrence, dnes na Twitteru zveřejnil první záběr z filmu. Dnes viděl i finální střih filmu, což je skvělá zpráva, protože by to mohlo znamenat, že se film své premiéry dočká již na podzimních filmových festivalech (třeba v New Yorku nebo Torontu). Bohužel jde jen o opravdu malý obrázek, který zachycuje kolonu velbloudů putující pouští. Těžko říct, zda je na snímku vidět i Rob, možné to je, protože se scén, ve kterých sedí na velbloudovi, určitě dočkáme. Doufejme, že se brzy dočkáme nějakých fotek či traileru! :)

"Právě jsem viděl konečný střih Queen of the Desert. Je skutečně EPICKÝ."


imagebam.com

 
 

Reklama