Recenze

RECENZE: Maps to the Stars (2014)

21. září 2014 v 18:05 | Ajjinka

Myslím, že každý, kdo někdy viděl film z dílny Davida Cronenberga, tak nějak musí vnitřně tušit, co od hollywoodského dramatu Maps to the Stars může očekávat. Film nám poskytuje náhled na stinnou a bláznivou stránku Hollywoodu a jeho hereckých hvězd. Zmařené sny, nenaplněné touhy, falešná přátelství, nenávist a paranoia. To vše a mnohem víc hraje ve filmu svou roli.

Všichni, co tu novinky o Maps to the Stars sledují od samého začátku, určitě ví, že Rob si zahrál postavu řidiče limuzíny Jeromea Fontanu, který se snaží prosadit jako herec a scénárista, což se mu zatím příliš nedaří. Ve filmu nemá žádnou velkou roli, i když se jeho cesta propojí s Agathou, popálenou dcerou místní hollywoodské rodiny, kterou přijela po léčení z pyromanie navštívit, a dost zásadně ovlivní její rozhodnutí.

RECENZE: The Rover (2014)

26. srpna 2014 v 17:15 | Ajjinka

The Rover s Robem a Guy Pearcem v hlavních rolích jsem vyhlížela už dlouho, takže si určitě umíte představit to nadšení, když jsem měla šanci film konečně vidět. Novinky o něm tu přidávám od samého začátku, přeložila jsem desítky rozhovorů, ve kterých o filmu Rob mluvil, a teď mi konečně všechno zapadá do sebe.

Děj filmu se odehrává deset let po kolapsu světové ekonomiky. Eric (Guy Pearce) žije svůj život, ve kterém mu už v podstatě nic nezbylo, když mu partička chlápků ukradne auto. To nenechá jen tak - chce své auto zpět a chce se pomstít těm, kteří mu jej vzali. Náhodou narazí na Reye (Rob), bratra jednoho ze zlodějů, který mu pomůže se k partičce dostat.
 
 

Reklama