Soutěže

Vyhlášení soutěže o DVD Maps to the Stars

20. března 2015 v 18:52 | Ajjinka

Nejdřív bych chtěla všem moc poděkovat za účast, která byla překvapivě hojná! Odpovědi byly většinou správné, takže nakonec došlo na slepé losování podle přiřazeného čísla. Přiznám se, že jsem se musela ujistit, kdy byl blog založen, protože mě některé odpovědi dost zmátly :D Všechny správné odpovědi najdete vypsané níže.

No a kdo je šťastnou výherkyní DVD Maps to the Stars?

DENISA MALIKOVÁ

Nejsem si úplně jistá správnou diakritikou v příjmení, takže se případně moc omlouvám za zkomolení. Výherkyni jsem již kontaktovala na e-mailu s žádostí o adresu. Velká gratulace! :)

1) Kdo napsal scénář filmu Maps to the Stars a kdo jej zrežíroval?
  • Scénář napsal Bruce Wagner, režie se ujal David Cronenberg.
2) Celé jméno Robovy postavy?
  • Jerome Fontana
3) Na kterém filmovém festivalu měl tento snímek premiéru?
  • Filmový festival v Cannes (19. květen 2014)
4) Kdy měl film premiéru v českých kinech?
  • 30. 10. 2014 (po nekonečném odkládání, jako správnou odpověď jsem brala i 23. 10. 2014)
5) Kdy byl založen tento blog?
  • 14. 5. 2013

SOUTĚŽ O DVD MAPS TO THE STARS (MAPY KE HVĚZDÁM)

9. března 2015 v 19:11 | Ajjinka

Už dlouho jsem přemýšlela, čím bych to tady zase trochu oživila, a protože se blíží vydání českého DVD Maps to the Stars (Mapy ke hvězdám), rozhodla jsem se jedno DVD vložit do soutěže. Takže pokud chcete mít doma originální DVD Maps to the Stars, které kromě původního znění s titulky obsahuje i český dabing, stačí zodpovědět pět otázek vypsaných níže. Myslím, že je tady zveřejněno dostatek materiálu, ze kterého můžete čerpat :))

1) Kdo napsal scénář filmu Maps to the Stars a kdo jej zrežíroval?

2) Celé jméno Robovy postavy?

3) Na kterém filmovém festivalu měl tento snímek premiéru?

4) Kdy měl film premiéru v českých kinech?

5) Kdy byl založen tento blog?

Odpovědi posílejte na e-mail AjjinkaK(zavináč)gmail.com a do předmětu nezapomeňte uvést slovo Soutěž. Celou soutěž vyhlásím v pondělí 16. 3. a výherce samozřejmě kontaktuju. Všem držím palce. Pamatujte - kdo nehraje, nevyhraje :)

Soutěž o výtisk Trhni si! - výsledky

17. listopadu 2014 v 12:00 | Ajjinka

Je pondělí a s ním i vyhlášení soutěže o výtisk young adult romance Trhni si!. Přihlásilo se mnohem víc lidí, než jsem předpokládala, takže jsem se nakonec rozhodla, že věnuju výtisky dva. S losováním mi pomohla nejúžasnější spisovatelka Káča Petrusová a pod čísly 3 a 11 se schovávaly:
  • Sára K.
  • Veronika P.
Výherkyním samozřejmě gratuluju a všem moc děkuju, že se soutěže zúčastnili. Příště tu bude nějaká víc tématická soutěž, která bude víc pasovat k blogu, takže se určitě máte na co těšit!

Soutěž o výtisk Trhni si!

8. listopadu 2014 v 19:04 | Ajjinka

Jak jsem slíbila, soutěž o výtisk mé young adult romance Trhni si!, která v říjnu vyšla, je tady! Pokud máte o knihu zájem, stačí poslat správné odpovědi na dvě níže položené otázky na můj e-mail AjjinkaK(zavinac)gmail.com.

1) U jakého nakladatelství kniha vyšla?
2) Kolik má kniha stran?

Otázky nejsou vůbec těžké, i když jsem původně chtěla, aby byly zákeřeně zapeklité. Pevně doufám, že se alespoň někdo zapojí. Výherce bude vylosován v pondělí 17. listopadu. Hodně štěstí všem, kteří se rozhodnou zúčastnit! :)
 
 

Reklama