The Childhood of a Leader

Datum světové premiéry The Childhood of a Leader

12. srpna 2015 v 15:23 | Ajjinka

The Childhood of a Leader bude mít svou světovou premiéru na filmovém festivalu v Benátkách a to 5. září! Podle ředitele festivalu Alberto Barbera je Robovo přítomnost na premiéře filmu potvrzena. Můžeme se tak těšit na fotky a videa :) Dalšího promítání se film dočká hned o den později, tedy 6. září.

The Childhood of a Leader bude mít světovou premiéru v Benátkách

29. července 2015 v 20:17 | Ajjinka

Historické drama The Childhood of a Leader režiséra Bradyho Corbeta bude mít svou světovou premiéru na filmovém festivalu v Benátkách, kde si zasoutěží v kategorii Orizzonti, do které patří například debutové snímky filmařů. Festival bude probíhat od 2. do 12. září, bližší datum premiéry zatím není známo, jakmile však bude zveřejněn program, vystavím datum i sem :)

Rob by se premiéry snad mohl i zúčastnit, ale pokud se bude natáčet neustále odkládaný projekt The Lost City of Z, bude to s jeho rozvrhem dost v rozporu. Uvidíme! Každopádně klobouk dolů, s editací filmu si Brady opravdu pospíšil! :)

Nová stillska z The Childhood of a Leader

8. dubna 2015 v 17:28 | Ajjinka

Tuhle fotku už jsme sice viděli, ale nebyla takhle kvalitní a nebyla zveřejněna oficiálně. Na snímku je Liam Cunningham (který Roba v nedávném rozhovoru nazval "Handsome fucker" :D) a Bérenice Bejo.

imagebam.com imagebam.com

Nová fotka z placu The Childhood of a Leader

2. března 2015 v 18:18 | Ajjinka

No, to bylo rychlé. Neuběhl ani měsíc (no dobrá, zítra by to byl měsíc přesně) a natáčení The Childhood of a Leader skončilo! I tak je před režisérem Brady Corbetem dlouhá cesta ve střižně. Každopádně tu máme novou fotku, na které je herecké obsazení a štáb. Roba si můžete všimnout v horní řadě, kření se a hrozně vtipně stojí :D, v kšiltovce uprostřed je sám pan režisér.

imagebam.com

Fotka postav z The Childhood of a Leader

15. února 2015 v 19:50 | Ajjinka

Pokud sledujete blogový Facebook, tuto fotku obsazení filmu The Childhood of a Leader už jste viděli. Fotku zveřejnil producent filmu Chris Coen, který ji posléze smazal a požádal o její odstranění. Jenže co je jednou na internetu, tuplem, když se to nějak týká Roba, už se to nikdy nevrátí zpátky. Brzy by prý měly být fotky z filmu zveřejněny oficiálně, takže se určitě ještě máme na co těšit! Rob je momentálně v Londýně a vůbec si netroufám tvrdit kdy a jestli vůbec se do Maďarska na natáčení vrátí. Jako bonus přidávám ještě fotku klapky... A co na Roba jako Charlese Markera říkáte vy?

imagebam.com imagebam.com

Pár drobností o The Childhood of a Leader

8. února 2015 v 14:17 | Ajjinka

Takže ano, The Childhood of a Leader se opravdu začalo v Maďarsku natáčet v úterý 3. února. Robova role asi nebude příliš velká, ale konečně víme jméno jeho postavy. Rob se nám ve filmu představí jako Charles Marker, starý rodinný přítel rodiny, ve které vyrůstá zmiňovaný vůdce v titulku filmu, který nebude tak obyčejným dítětem. Fotky z natáčení zatím žádné nejsou, tedy alespoň ne takové, na kterých by byli herci.

K obsazení se také nově přidal Liam Cunningham, kterého můžete znát například ze seriálu Game of Thrones, kde hraje Davose Mořského (je to jeden z těch mála lidí, co pořád ještě žije, možná proto, že pomáhá lordu Stannisovi).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Už se natáčí The Childhood of a Leader?

3. února 2015 v 17:49 | Ajjinka

Jsem zmatená. Režisér a scénárista Brady Corbet je v Maďarsku. Jeho přítelkyně a spoluscénáristka Mona Fastvold je v Maďarsku. Rob je údajně v Maďarsku. A herečka Sophia Melon zveřejnila na Instagramu fotku s popiskem "Na place The Childhood of a Leader. Gratuluju, Brady Corbete a Mono Fasvold". Nerada se cítím zmatená a ještě míň ráda sem dávám neověřené informace, ale ať si to dávám dohromady jakkoliv, přijde mi, že natáčení tohoto historického dramatu začalo v Budapešti právě dnes. Uvidíme, zda se něco v blízké době potvrdí, je celkem zvláštní, aby se o produkci nic nevědělo, nicméně jde o malý film, takže je možné cokoliv.

Pár drobností o The Childhood of a Leader

3. ledna 2015 v 14:51 | Ajjinka

V jednom z nedávných článků jsem se krátce zmínila o snímku The Childhood of a Leader, přesněji o tom, že jeho režisér Brady Corbet vyrazil do Maďarska obhlédnout natáčecí lokace. Společnost Bradymu dělala spoluscénáristka filmu a matka jeho dítěte Mona Fastvold, která na Instagram přidala pár fotek, které připojím níže.

Bérénice Bejo, která převzala roli matky od Juliette Binoche, se v jednom rozhovoru rozmluvila právě o tomto snímku, o kterém toho zatím víme jen velmi málo:

Teď budu dělat na dalším silném filmu, kde budu hrát postavu matky, jejíž syn je velmi svůj, trochu zvláštní a jiný. V některých scénách si uvědomujete, že to není normální chlapec, víte, že se stane monstrem nebo něčím podobným. Je to o vztahu s matkou a otcem. Je to skvělé, četla jsem scénář a líbil se mi, jsem ráda, že jsem dostala právě tuhle roli ... Je to americký film, režisérský debut s Timem Rothem, který bude hrát mého manžela, a Robertem Pattinsonem, který ztvární postavu rodinného přítele.

Opravdu se tedy zdá, že je natáčení na spadnutí. Uvidíme, zda vyjde leden, jak se šeptá. Trochu mě mrzí, že si filmaři nakonec vybrali Maďarsko. Věděli jste, že Česká republika a Maďarsko patří k nejoblíbenějším zemím, kde se dají natáčet podobné dobové filmy? No, třeba zas někdy příště budeme mít štěstí zrovna my, hehe :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Novinky o The Childhood of a Leader

21. srpna 2014 v 17:32 | Ajjinka

Pokud jsem si někdy myslela, že Robův pracovní rozvrh bude dávat smysl, opět jsem se ujistila v tom, že to tak v žádném případě nebude. Podle nejnovějšího článku serveru Variety se připravované drama The Childhood of a Leader bude natáčet již tento listopad v maďarské Budapešti. Není to ale tak dávno, co jsem přidávala souhrn Robova dalšího projektu Idol's Eye, jehož natáčení by mělo začít 20. října a skončit až 23. prosince. Je tedy rovnou několik variant.
  1. Jedno z natáčecích dat je chybné.
  2. Během natáčení Idol's Eye si Rob odskočí na plac The Childhood of a Leader.
  3. Rob se konečně nechal naklonovat. V takovém případě bych taky prosila jednu kopii.
Další zprávou je, že z projektu odstoupila Juliette Binoche, se kterou si Rob zahrál již ve filmu Cosmopolis. Ta v době natáčení, pokud opravdu půjde o listopad, bude na place v Jihoafrické republice pracovat na romantické komedii The Big Shoe po boku Kristen Stewart. Juliette by měla nahradit herečka Bérénice Bejo, která byla v roce 2011 nominovana na Oscara v kategorii Nejlepší vedlejší výkon za film The Artist.

The Childhood of a Leader se začne natáčet v červnu

21. dubna 2014 v 23:33 | Ajjinka

Podle serveru Crew-United začne natáčení filmu The Childhood of a Leader 17. června a skončí o dva měsíce později, tedy 17. srpna. Už jsme věděli, že bude natáčení probíhat v Evropě, nyní víme, že by mělo jít pravděpodobně o Velkou Británii a Belgii. Také byly zveřejněny postavy, které si zatím známí herci zahrají, ale vzhledem k tomu, že máme jen omezené informace, nic moc nám neřeknou. Tady je krátká synopse:

Film vypráví příběh o mladém americkém chlapci žijícím ve Francii v roce 1918, v období vzestupu fašismu, jehož otec pracuje pro americkou vládu a snaží se vytvořit Versailleskou smlouvu. To, čeho je chlapec svědkem, ho utvrdí v jeho přesvědčení - a my jsme svědky zrození děsivého ega.

Rob se nám představí jako Charles, Juliette Binoche a Tim Roth jako rodiče onoho zmiňovaného chlapce a sympatický Michael Epp, který se k obsazení přidal, se nám ukáže jako pan Advisor. Režie stále zůstává v rukách Bradyho Corbeta.
 
 

Reklama