The Lost City of Z

Tom Holland se přidal k The Lost City of Z

19. srpna 2015 v 20:42 | Ajjinka

Vypadá to, že natáčení snímku The Lost City of Z konečně začalo! The Wrap dnes informoval o novém herci, který se k obsazení přidal. Je jím mladý Tom Holland, kterého budete moct vidět jako nového představitele Spidermana. Článek také uvádí, že natáčení již probíhá, což je opravdu dost možné, protože mělo podle plánu začít před dvěma dny, tedy 17. srpna v Belfastu. Tam by se mělo natáčet pět týdnů, odkud se pak natáčecí štáb přesune do Kolumbie, kde se bude natáčet celé září a říjen. Jakmile budou nějaké novinky, nebo snad fotky z natáčení, dám vám vědět :)

Benedict Cumberbatch opouští The Lost City of Z

3. února 2015 v 21:56 | Ajjinka

Oh! Z téhle zprávy mám hodně rozporuplné pocity. Benedict Cumberbatch byl nucen odstoupit od projectu The Lost City of Z kvůli neslučitelnému rozvrhu s natáčením marvelovského trháku Doctor Strange, kde ztvární samotného Doktora.

A kdo si tedy vymění místo s Benem a zahraje si postavu Percivala Fawcetta ve filmové adaptaci dobrodružné knihy Davida Granna? Nebude jím nikdo jiný než Charlie Hunnam! Toho můžete znát především ze seriálu Sons of Anarchy nebo například z filmů Pacifik Rim nebo The Ledge, kde se objevil po boku Liv Tyler.

S Robem se evidentně i nadále počítá, což je skvělá zpráva především pro nás. Natáčení by mělo proběhnou toto léto a to převážně v amazonských džunglích. Hrozně jsem se těšila na spolupráci Roba s Benem, ale zároveň se těším na tuhle novou britskou kombinaci, která zní stejně slibně! Co si o této změně myslíte vy? Já vím jedno: promo tohohle filmu bude masakr :)

Sienna Miller se přidala k The Lost City of Z

23. srpna 2014 v 15:19 | Ajjinka

Jé! Podle serveru StudioCanal se k obsazení The Lost City of Z přidala herečka Sienna Miller! Tato britská herečka, kterou si možná pamatujete z roztomilé fotky s Robem, si pravděpodobně zahraje postavu Niny Fawcettové, manželku britského průzkumníka Percyho Fawcetta (Benedict Cumberbatch). S Robem je to stále dost nejasné. Podle MetraUK by měl hrát Percyho asistenta, ale ten jich měl rovnou několik.

Vypadá to ale, že jméno Robovy postavy bude Henry. Percy měl před první světovou válkou rovnou dva asistenty, kteří jej na jeho výpravách doprovázeli. Henryho Costina a Henryho Manleyho, o kterých Percy napsal:

"Byli těmi jedinými asistenty, o kterých jsem kdy mohl tvrdit, že byli plně spolehliví a přizpůsobiví, nikdy jsem si nemohl přát lepší společnost."

Henry Costin, britský desátník, který v roce 1910, znuděný vojenským životem, odpověděl na Fawcettův inzerát v novinách, ve kterém hledal dobrodružného společníka. Malý, podsaditý Costin s velkým knírem a přivřenýma očima se Fawcettovi prokázal jako velmi odolný a schopný asistent. Byl velmi fit, v armádě působil jako tělesný instruktor a byl prvotřídním střelcem. Jeden z jeho synů ho popsal jako: "Trvdej prevít, kterej nenáviděl blbý kecy."

Henry Manley byl šestadvacetiletý Angličan, který se povoláním považoval za "průzkumníka", i když ještě na mnoha místech zatím nebyl.

Dále je tu postava Jamese Murraye, dalšího průzkumníka, který byl o dva roky starší než Percy, čímž se obsazení Roba tak nějak vylučuje, ale stejně jako Ben a Rob by měl být se vší pravděpodobností také Brit...

Režie je stále v rukách Jamese Graye a premiéra se očekává někdy v roce 2016, což dává celkem smysl, když se má film začít natáčet v Kolumbii a UK a již v lednu příštího roku.

The Lost City of Z se začne natáčet v červnu

13. dubna 2014 v 18:04 | Ajjinka

Podle Benedicta Cumberbatche, který se v Sydney ukázal na Oz Comic Conu, se dobrodružný snímek Lost City of Z začne točit již letos v červnu. Projekt sám je docela zahalen tajemstvím, není jasné, koho ztvární Ben ani Rob. Víme však, že se režie ujme James Gray, který pro film připravil i scénář. Více o filmu si můžete připomenout v původním článku.

Rob si zahraje v The Lost City of Z

6. listopadu 2013 v 18:29 | Ajjinka

Poslední dobou se skvělé zprávy jenom hrnou! Vypadá to, že si Rob zahraje v novém filmu The Lost City of Z podle stejnojmenné knihy Davida Granna z roku 2002.

V roce 1925 se legendární britský průzkumník Percy Fawcett společně se svým synem vydal do amazonské džungle, aby našel bájnou civilizaci. Už se nikdy nevrátil. - Tak zní krátká synopse, já ještě dodám, že:

V dalších desetiletích zahynulo či zmizelo kolem stovky lidí při snaze jej najít. Grann si udělal vlastní cestu do Amazonie, odhaluje nové důkazy o tom, jak Fawcett zemřel, a ukazuje, že Z možná doopravdy existuje přímo pod jeho nohama.

Percyho Fawcetta ztvární Benedict Cumberbatch, kterého můžete znát z úspěšného seriálu stanice BBC Sherlock. U Roba se zatím nic víc neví, ale vzhledem k odstavci výše, bych tipla, že si dost možná zahraje samotného Davida Granna nebo Fawcettova syna, ale nějak si nedovedu představit, jak by jim to s Benem věkově ladilo...

Režie se ujme James Gray, který pro film připravil i scénář. O finance se postará Panorama Media, produkce se chytne Plan B Entertainment, společnost, do které patří Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner a Anthony Katagas. Ovšem kdy by se mělo začít natáčet, zatím známo není.

 
 

Reklama