The Rover

Nová stillska z The Rover

11. ledna 2015 v 17:04 | Ajjinka

Radost by nám mohla udělat i nová stillska z The Rover. Rob byl jako Rey úžasný. Škoda, že už můžeme skoro s jistotou tvrdit, že se českého DVD nedočkáme. Snímek celkově moc velké tržby studiu A24 nepřinesl, proto se vlastně ani není čemu divit, že se český distributor nežene do toho, aby film uvedl alespoň na DVD, nevyplatilo by se mu to (i když by si to dovolit mohl, jen z prvního dílu Fifty Shades budou mít takový obrat, že se nám o něm nezdálo :D).

imagebam.com

Tři nové fotky z The Rover

23. srpna 2014 v 22:38 | Ajjinka

Ano, pořád se objevují nové fotky z The Rover. Nejsou zrovna v nejlepší kvalitě, ale to nevadí. Už se nemůžu dočkat, až uvidíme Robovo ztvárnění Reye na vlastní oči! Na poslední fotce je Rey společně se svým bratrem Henrym, kterého si zahrál Scoot McNairy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Rover bude k zakoupení online již v srpnu

14. srpna 2014 v 12:34 | Ajjinka

Oh. Už je to nějaká doba, co jsem psala, že v USA vyjde DVD The Rover 23. září. Nyní tu je skvělá informace - film bude možné po zakoupení stáhnout v HD kvalitě již 26. srpna, nebo to alespoň tvrdí nový header oficiálního facebooku The Rover. Vzhledem k tomu, že film byl v Americe dost rychle stažen z kin, dává tenhle krok celkem smysl. No, a asi si sami odvodíte, co tahle zpráva znamená pro nás, no ne? :)

Nová/stará fotka z placu The Rover

11. srpna 2014 v 19:13 | Ajjinka

Přiznám se, že když jsem poprvé viděla tuhle fotku, hrklo ve mně, protože jsem nevěděla, kdy byla pořízena. Ale vypadá to, že je z placu The Rover, takže časově ji můžeme zařadit na začátek roku 2013. Ta jeho značka Wanker (Blbec) je skvělá, a jak ji hrdě drží :)

imagebam.com

Dvě fotky z rozhovoru pro Yahoo UK

6. srpna 2014 v 17:53 | Ajjinka

Kromě dnešního Google Hangout a večerního Q&A po promítání The Rover, probíhají celý den rozhovory s tiskem. Guy Pearce navštívil rádio BBC a tyhle dvě nové fotky jsou ukázky z rozhovoru pro Yahoo UK, ve kterém údajně dělají rozhovory mezi sebou navzájem :D Video by mělo být k dostání příští týden.

imagebam.com imagebam.com

Total Film Google Hangout: The Rover

6. srpna 2014 v 14:37 | Ajjinka
Už za pár minut začíná The Rover Google Hangout Total Filmu, přesněji ve 14:55 začne být video aktivní, v 15:00 by měl začít dvacetiminutový rozhovor, kde Rob s Guyem budou odpovídat na otázky fanoušků.Nové fotky z The Rover

4. srpna 2014 v 18:29 | Ajjinka

Už ve středu začíná UK promo The Rover, do té doby se můžeme kochat novými fotkami z filmu. Jde o tři promo fotky (ty s černým pozadím), tři fotky z filmu a jeden behind the scenes záběr. Ta předposlední je fenomenální!

EDIT: Přidány další čtyři snímky z filmu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Rob a Guy 6. srpna na Total Film Google Hangout

31. července 2014 v 21:50 | Ajjinka

Není to moc dávno, co jsem sem přidávala článek s rozvrhem britského proma The Rover, které proběhne již začátkem srpna. Kromě dvou Q&A událostí se můžeme těšit také na Google Hangout, který bude živě promítán na YouTube a to 6. srpna v 15:00 našeho času. Půjde o dvacetiminutový rozhovor s Robem a Guyem, kteří budou zodpovídat vybrané otázky od fanoušků. Samozřejmě i vy už nyní můžete zasílat své otázky. Stačí, když na Google+ začnete sledovat Total Film a sem jim připíšete vlastní otázku, pak už jen musíte mít štěstí, aby právě tu vaši vybrali :) Rozhovor bude probíhat živě, takže to bude určitě perfektní zážitek. Už teď přikládám video, kde budete moct přenos sledovat, samozřejmě dám ještě přímo před akcí vědět, abych vám ji připomněla.

Informace o UK promu The Rover

25. července 2014 v 21:43 | Ajjinka

UK premiéra The Rover teprve čeká, uskuteční se zde až 15. srpna, ale Rob, Guy Pearce a David Michod přijedou svůj film podpořituž začátkem srpna, takže se již velmi brzy dočkáme nových fotek a rozhovorů.
  • 6. srpna (BFI Southbank v Londýně, 19:15 našeho času) - promítání The Rover, pod kterém bude následovat Q&A s herci a režisérem
  • 7. srpna (Apple Store Regent Street v Londýně, 19:00 našeho času) - Q&A 'Seznamte se s filmaři' s Robem, Guyem a Davidem
Dost pravděpodobně ještě nějaké akce přibydou, já osobně bych byla neskutečně vděčná, kdyby se Rob objevil v show Grahama Nortona! (O tom, že by ho konečně mohli pozvat do Top Gearu, budu radši mlčet :D).

Nová behind the scenes fotka The Rover

25. července 2014 v 21:30 | Ajjinka

Promo brazilského distributora je v plném proudu, takže tu máme další skvělou fotku z The Rover. Jak asi posoudíte sami, zjevně se jedná o záběr během natáčení, ne přímo z filmu. V Brazílii má film premiéru 7. srpna, později sem přidám článek o UK promu, kterého se v srpnu zúčastní i Rob, Guy a David.

imagebam.com

 
 

Reklama