The Trap

Rob potvrzen pro roli v The Trap

3. srpna 2015 v 17:12 | Ajjinka

Režisér Harmony Korine v novém rozhovoru potvrdil, že se s projektem The Trap nadále počítá a že se v obsazení skutečně objeví Rob! Zatím nebylo nic stoprocentní, dokonce kolovaly zvěsti, že Rob od projektu odstoupil, naštěstí se ale nic takového nekoná. Potvrzení byli také Idris Elba, Benicio Del Toro a Al Pacino. Scénář napsal sám režisér a tady si můžete připomenout krátkou synopsi:

Rico (Elba) je na vrcholu své kariéry a má si užít svou triumfální noc na Grammy Awards, když Slima (Del Toro) propustí po čtrnácti letech z vězení. Slim je odhodlaný se pomstít po tom, co zjistí, že Rico nejen získal slávu a bohatsví, ale také si vzal jeho přítelkyni a Slimova syna vychoval jako vlastního. Slim na svou stranu dostane skupinu zbraně držících surfařů, jejichž vůdcem je Max (Pattinson), stejně tak na kokainu jedoucího Ricova manažera. Pacino si zahraje Slimova parole policistu, který na něj dohlíží po tom, co odešel z vězení.

Natáčení by mělo začít v Miami a to hned v lednu příštího roku. Zda se k projektu opravdu připojí i James Franco, se kterým si Rob "zahrál" v Queen of the Desert, zatím známo není.

Novinky o filmu The Trap

28. března 2015 v 12:12 | Ajjinka

Vypadá to, že distribuční společnost Focus Features koupí americká práva snímku The Trap režiséra Harmony Korinea, který pojednává o příběhu pomsty, který se odehrává na pozadí hudební scény v Miami, kde se ukáže Idris Elba jako gangsterský raper a Benicio Del Toro jako jeho nejlepší přítel, který odnesl trest za loupež, kterou spolu před lety spáchali. Elba má nahradit Jamieho Foxxe, a je společně s Al Pacinem, Robem a Jamesem Francem ve finálních hovorech o výběru obsazení.

The Trap napsal sám režisér Korine. Synopse zní opravdu zajímavě.

Rico (Elba) je na vrcholu své kariéry a má si užít svou triumfální noc na Grammy Awards, když Slima (Del Toro) propustí po čtrnácti letech z vězení. Slim je odhodlaný se pomstít po tom, co zjistí, že Rico nejen získal slávu a bohatsví, ale také si vzal jeho přítelkyni a Slimova syna vychoval jako vlastního. Slim na svou stranu dostane skupinu zbraně držících surfařů, jejichž vůdcem je Max (Pattinson), stejně tak na kokainu jedoucího Ricova manažera (Franco). Pacino si zahraje Slimova parole policistu, který na něj dohlíží po tom, co odešel z vězení.

Já pevně doufám, že tenhle film klapne a Rob se objeví mezi tímto skvělým obsazením! No řekněte... nesluší jim to? :)

Harmony Korine natočí The Trap

20. září 2014 v 21:15 | Ajjinka

K tomuhle článku jsem se dnes dokopávala celý den a konečně se mi to podařilo... Pokud režisér Harmony Korine, kterého Rob ve svých rozhovorech dost zmiňoval, protože měl speciálně pro něj psát scénář, nebude příští rok natáčet rovnou dva gangsterské filmy, máme tady pár informací o Robovo novém projektu!

Film se bude jmenovat The Trap a půjde o gangsterské drama s multigenerační zločineckou rodinou z Jihu. Zhruba před měsícem Harmony v jednom rozhovoru řekl:

Dal ti Al Pacino nějaké tipy k tvému jižanskému gangsterskému projektu, na kterém pracuješ?
Harmony: No vlastně je už všechno hotovo! Scénář je napsaný. Teď dávám dohromady obsazení, půjde o můj nejambicióznější film a opravdu se budu snažit. Je to věc z jiné úrovně. Je to mstivý, roztažitý a velmi silný film... Nechci toho prozradit příliš, ale pravděpodobně začneme natáčet po Novém roce v Miami. Půjdu do toho.

Nějaký speciální důvod, proč zrovna v Miami?
Harmony: Jo, kvůli tomu, jak tam vypadá obloha.

A Roberta Pattinsona máš jistého?
Harmony: Bude tam hodně herců.

Harmony toho opravdu moc neprozradil, ale všechno sedí. Rob sám řekl, že bude natáčet gangsterský film v Miami a upřímně... myslím, že by to byla příliš velká náhoda, aby šlo o nějaký jiný projekt. Sice mě trochu děsí fakt, že chtějí natáčet po Novém roce, kdy v lednu má Robovi začít natáčení The Lost City of Z, ale nad jeho rozvrhem už se asi ani nemá cenu pozastavovat :))

 
 

Reklama