TV shows

Rob v Late Night with Seth Meyers

18. června 2014 v 12:06 | Ajjinka

Seth Meyers mě mile překvapil. Obě části rozhovoru byly zveřejněny v HD na jeho YouTube kanálu. Níže si můžete všimnout dvaceti stillsek ze samotného pořadu a Robovu selfie fotku ze zákulisí, kterou si prostě zamilujete!

Rob mluví o tom, že si je se svou rodinnou blízký, říká, že jeho starší sestry si vždycky přály mladší sestřičku a on zase mladšího brášku. Prý mu jeho sestry na apríla, kdy pak slavil 18. narozeniny, řekly, že je jejich mamka těhotná, on z toho byl nadšený, představoval si svého mladšího bráchu, nakonec to bylo největší zklamání jeho života. Seth říká, že osmnáct je věk, kdy lidi už plánujou vlastní děti, Rob říká, že v tom pořád spoléhal na svoji mamku :D

Pak mluví o The Rover. Zmiňuje jednoho chlápka z městečka Marree, který mu přiznal, že zastřelil Kennedyho. Prý je ve finální scéně filmu, pokud jej chceme vidět. Seth se zeptá, jaké bylo natáčení s Guyem Pearcem, Rob říká, že ho potkal teprve pět dní před natáčením. Říká, že jeho první přátelé v LA byli kouzelník a šlapka. Seth předstírá telefonát domů: "Mami, tati, jde to skvěle! Kamarádím se se šlapkou a kouzelníkem! Otěhotni a vrátím se domů!" :D Rob přiznává, že když byl mladší, chtěl být rapperem, vlastně pořád tak nějak chce. Říkal si Big Tup a existující prý nahrávky jeho písniček.imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rob v Good Morning America

17. června 2014 v 14:59 | Ajjinka

Jak už jsem psala v článku o tom, že se Rob a Guy ukážou v dnešní epizodě Good Morning America, tenhle pořad prostě ráda nemám. Myslím, že na moderátorských konkurzech se rozhodovalo podle otravnosti a tuposti kandidátů a samozřejmě z nich vybrali ty nejlepší. Rob měl na sobě bundu Louis Vuitton, snad jen jeho oranžové ponožky trochu přitahovaly pozornost. Rozhovor trval asi necelé tři minuty, později dodám video. Rob mluvil o tom, že chce podobnou kariéru, jako má Guy. Pak hráli hru, která odhalila, jak moc se znají, což moc úspěchu nepřineslo.

Na první fotce jsou Rob s Guyem obklopeni obsazením nového filmu Think Like a Man Too, na druhé sólo.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com


Rob v show Jimmyho Kimmela

13. června 2014 v 13:33 | Ajjinka

To, na co jsme se asi všichni těšili, je tady. Rob v show Jimmy Kimmel Live! Doslovný překlad nemám, ale obsah jsem vypsala co nejpodrobněji, takže by neangličtináři neměli mít problém. Neskutečně vtipný rozhovor. Rob mluví o svém statusu bezdomovce, o svých těžkých slinách, erotickém plivání či o jeho zastrašující vitríně slávy. The Rover přirovnává k pokračování Ztracené hory a vypráví příběhy z natáčení v Austrálii, ze kterých by jeden padnul smíchy. K celému videu se dostanete kliknutím na obrázek, níže najdete tři oficiální videa v HD.

Roba ve studiu přivítá bujarý potlesk, není se čemu divit, byly to skoro dva roky, kdy se v podobném pořadu objevil. Rob říká, že je z toho pořád nervózní, Jimmy mu se smíchem odpovídá, že se nediví, protože na něj křičí lidi. Jimmy připomíná, že naposledy, kdy u něj byl, Rob řekl, že žije u popelnic. Rob říká kéž by, že je to momentálně ještě horší. Říká, že dům, který měl půjčený, půjčil svým rodičům, ze kterého ho pak vykopli, když se vrátil z Toronta (po natáčení Life), takže je teď zase bezdomovec.

Jimmy se ho ptá, kde tedy má všechny své věci, Rob odpovídá, že by si to taky přál vědět. Někde prý jsou. Myslí si, že jsou v nějakém skladu, od kterého má někde tajné klíče. Jimmy se ho ptá, co v takovém skladu má. Rob říká, že zrovna nedávno se díval po své ceně Teen Choice Awards, protože si chtěl udělat takovou vitrínu, která by zastrašovala jeho hosty. Při Teen Choice výherci svých kategorií získávají surfařské prkno. Jimmy se ptá, kolik jich Rob má. Rob se směje a říká, že zjistil, že jich nemá tolik, kolik si myslel. 'Mám jich tak čtyřicet, co? Aha, tak tři...'.

Jimmy říká, že naposledy, když u něj Rob byl, řekl mu, že si bezdůvodně vymýšlí spoustu lží. Rob odpovídá, že za to může panika. Pak říká, že má extrémně těžké sliny. Někdo mu to prý řekl a on si myslí, že to znamená, že nemůže pořádně otevírat pusu. Ale jakmile se dostaví panika a adrenalin, začne se mu mluvit snadněji a proto říká blbosti. Rob se Jimmyho ptá, jestli na něj někdo někdy plivnul... takovým tím erotickým způsobem. Jimmy zaraženě říká, že ne, Rob na to přizná, že je to dost skvělý. Jimmy pak vtipkuje, že s Robovými těžkými slinami by při to mohl někomu udělat modřiny. Pak radši navrhne, aby si dali pauzu - přichází komerční přestávka, při které je pouštěn klip z The Rover.

Po klipu, ve kterém Guy přiráží Roba na kapotu auta, Rob vtipkuje, že jde o pokračování Zkrocené hory. Pak mluví o tom, že se natáčelo v Austrálii, převážně kolem městečka Marree. Prý to bylo skvělé. Jimmy se ptá, jestli tam místní zjistili, že má Rob těžké sliny. Rob říká, že naštěstí ne. V Marree prý žije kolem padesáti obyvatel a nejbližší město je tři hodiny daleko. Jimmy se ptá, co místní dělají, aby se uživili, Rob říká, že nemá ponětí, ale že tam fakticky nic není, natáčeli tam asi měsíc. Jimmy si Roba dobírá s tím, že ve městě byl měsíc, ale nezjistil, co místní obyvatelé dělají za práci.

Pak Rob začne vyprávět historku o tom, jak jednu noc ztratili Guy Pearce. Lidi se prý ztráceli pravidelně, protože tam nebyla žádná pouliční světla kromě těch u hospody. Když někdo odešel z hospody, byl ztracenej. Prý Guye hledali a kolem čtvtý ráno zářilo světlo z jednoho z domů, ve kterém Guy masíroval záda nějaké asi osmdesátileté paní. Jimmy se směje a říká, že neví, jestli je to jedna z jeho lží, ale tak či onak se mu to líbí. Rob pak pokračuje a říká, že se jednoho dne ztratil Scoop (Henry) a vrátil se zpátky na koni. Ztratil se na několik hodin, všichni ho hledali a on se najednou vrátí na koni, aniž by na něm někdy předtím jel.

imagebam.com imagebam.com
Rob a Guy v Le Grand Journal

20. května 2014 v 23:10 | Ajjinka

Rob a Guy se dnes objevili ve francouzské show Le Grand Journal. Samozřejmě mluvili o The Rover. Rob zmiňuje, že The Rover je pravděpodobně ten nejzralejší film, který zatím natočil. Moderátor nadhodil jednu z Robových citací, kdy v rozhovoru prozradil, že je při natáčení sužovaly mouchy. Rob říká, že to bylo vážně neskutečné. Koupil si australský klobouk, ale až po jejich náletu si uvědomil, že má svůj účel. Předtím si myslel, že je to jen módní výstřelek. Nakonec si na věčné otravování mouchami zvykl. Upřímně jsem od tohohle rozhovoru čekala víc, ale nevadí. Zhlédnout si jej můžete po kliknutí na obrázek níže, dolů přidávám pár fan fotek, snad se objeví i nějaké oficiální fotky. Rob šel na jistotu a aby nedopadl jako na photocallu Maps to the Stars, na kterém měl každou ponožku jinou, tentokrát je vynechal úplně :)) Opět nepříjemný francouzský dabing, anglický přepis rozhovoru najdete zde. Roba konečně vidíme v Gucci!

EDIT: Přidány první HQ fotky. Na pár je Rob s Kylie Minogue :)


HQs:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fan fotky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky ze show El Hormiguero

14. května 2013 v 14:18 | Ajjinka
Videa z celé show najdete třeba ZDE, nebudu je sem dávat, protože jsou se španělským fabingem a nějaká mánička za kamerou se pořád směje jak ta koza :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Taylor a Rob u Ellen

14. května 2013 v 14:01 | Ajjinka
Doufaly jsem, že se dočkáme celého videa, ale vypadá to, že si budeme vystačit s klipy, které byly zveřejněné na Youtube kanálu Ellen show. Každopádně určitě doporučuju všem mrknout, protože jde o vážně vtipná videa!

V prvním videu uvidíte reakci fanoušků, když mezi ně přišli Rob a Taylor.

V druhém si povídají o Breaking Dawn, o tom, že je pozměněný konec, Taylor tvrdí, že fanoušci rozhodně nebudou naštvaní. Rob opakuje, že film ještě neviděl. Nejdelší pauza v natáčení podle nich byla mezi prvním a druhým filmem, kdy měli skoro rok volno. Znovu říkají, že při Breaking Dawn natáčeli obě části najednou, ráno třeba točili první část, pak si dali oběd a dělali na scéně pro část druhou. Rob poznamenává, že největší změna mezi prvním a druhým filmem byla u Taylora, když se z patnáctiletého kluka s dlouhou parukou stal jeden z Chippendales.

Ve třetím videu probírají případné pokračování Twilight ságy, Rob říká, že je zajímavý, že lidé řeší pokračování, když není druhá část BD ještě v kinech. Rob by prý na dalším filmu dělal, kdyby v něm byla třeba mimozemská invaze, nebo kdyby byl film udělán do stylu Avangers. Prý taky přemýšlel nad pokračování ve stylu Will a Grace, kdy by se z Edwarda stal gay. Pořád by prý s Bellou žili spolu a vychovávali Renesmee a tak... Ideálně by se tahle varianta mohla nakombinovat s mimozemskou invazí.

Ve čtvrtém videu mluví o Bearovi. Rob říká, že doopravdy není tak velký, jak vypadá na obrázku. Zachránil ho z útulku v Lousianě, kde po pěti dnech psi uspávají, Bear tam byl čtvrtý ten, takže ho opravdu zachránil doslova. Říká, že když se vracel do LA, najal si soukromé letadlo, což obvykle nedělá, kde měl Bear vlastní sedačku. Prý pro něj neměl žádné psí žrádlo, tak mu dal talířek prosciutta.

A v posledním videu se baví o svých voskových figurinách, Taylor je z té své nadšený, nikdy ho prý nekontaktovali, až pak viděl fotky. Rob s tou svou spokojený není, protože se ani takhle neobléká. Ellen poznamenává, že to jako on nevypadá taky proto, že figurína má zapnutý poklopec. Rob se směje a říká, že nechápe, co je s ním špatně, že se mu to pořád děje. Včera se mu to prý stalo taky. Ellen mu radí, že by se měl zkontrolovat, než vyjde na veřejnost, Rob říká, že další možností je, že už prostě nebude nosit kalhoty. Ellen oběma daruje trenky, Robovi se slovy, že když už má rozeplej poklopec, musí ukazovat hezké spodní prádlo.

Rob v show Jimmyho Fallona

14. května 2013 v 14:00 | Ajjinka
Rob o jeho hraní, o tom, jak by si rád někdy někoho nadaboval, sám zkouší měnit hlas. O Breaking Dawn, o natáčení scén s dětmi,... Následuje scéna z BD2 a po ní vodní bitva s Jimmy Fallonem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Rob v Live! with Kelly and Michael + The Today Show.

14. května 2013 v 13:59 | Ajjinka
Včera byla v Live! with Kelly and Michael Kristen, zítra bude Tay a dnes jsme si mohli v přímém přenosu užít Roba. Znovu mluvil o tom, jak v Austrálii zkoušel skydiving, který je prý úžasnou terapií. Michael se ho ptá, že když nejvíc času tráví v hotelech, co v nich dělá, jestli vyjídá minibar, kouká na filmy, nebo co. Rob říká, že vždycky zničí minibar. Nejradši prý má gumové medvídky. Ptají se, zda někdy, když objíždí celý svět, jedl něco, co bylo fakt divné. Rob říká, že byl v Japonsku v nějaké restauraci, kde přímo před ním zabíjeli ryby. Prý tu rybu nakonec nejedl.


V druhém videu hrají Rapid Fire Round. Například. Když jsi byl mladý, čím jsi chtěl být? Dítětem. S kým byla tvá první pusa? Nevím proč, ale napadla mě moje babička. Oblíbený sandwitch? Sandwitch. Na jaké straně postele spíš? Na celý posteli. Jakou přezdívkou ti říkala máma? Žádnou jsem neměl. Neměl jsi žádnou mámu? Jsou víc sexy upnuté šaty nebo tričko a džíny? Upnuté šaty, rozhodně. Věříš na lásku na první pohled? Jo.

Samozřejmě taky mluví o Breaking Dawn, o Mackenzie a její sklenici nadávek. Taky o vzahu Belly a Edwarda, Edward se už prý nemusí držet tak zpátky, když je Bella upír, předtím ji mohl zabít. Rob říká, že zabít člověka není sranda a taky to není legální. Takže od té doby, kdy už se nemusí bát, že jí ublíží, můžou začít dělat porno. Pak se pouští klip a je konec.The Today Show

Rob říká, že je první film, kdy se liší víc od knížky, a doufá, že je za to fanoušci nebudou chtít zabít. Taky se ho stejně jako Kristen včera ptají, jestli se k ní vrátil. Rob se hned ptá, jestli tohle mají ve smlouvách, že se mají ptát zrovna na tohle :D Další jeho film bude natáčet v lednu v Austrálii, a to The Rover.

 
 

Reklama