Události

Všechno nejlepší, Robe! ♥

13. května 2015 v 0:01 | Ajjinka

Wow. Už 29! Věřili byste tomu? Živě si pamatuju, když jsem psala narozeninový článek, kde bylo 24. Čas vážně letí. Robovi samozřejmě jen to nejlepší! Pevně doufám, že nás bude ještě dlouho bavit na filmových plátnech :)

INFO: Life na Berlinale

8. února 2015 v 20:55 | Ajjinka

Předpokládejme, že Rob míří do Berlína, jiná možnost tu ani prakticky není, takže tu pro vás mám takový menší rozvrh a odkazy, kde budete moct sledovat živé přenosy. Všechny časy jsou udávány v našem časovém pásmu. Programu se zúčastní Rob, Dane Dehaan, Anton Corbijn (režisér), Alessandra Mastronardi a Luke Davies (scénárista).

  • 21:30 - PREMIÉROVÉ PROMÍTÁNÍ - bez live streamu

Z předchozích zkušeností můžu říct, že nepůjde o zrovna příliš dlouhou záležitost. Jakmile bude čas, odkazy a případné informace budu přidávat na facebookovou stránku blogu :)

Rob dorazí na Berlinale 2015!

26. ledna 2015 v 20:16 | Ajjinka

Hurá! Máme to potvrzeno. Myslela jsem si, že dva filmy jsou dostatečné lákadlo na to, aby se Rob na německém filmovém festivalu Berlinale objevil a měla jsem pravdu! Rob podpoří oba své filmy, dramata Life a Queen of the Desert.

Společnost mu budou dělat režisér Werner Herzog, Nicole Kidman, Damian Lewis a James Franco za film Queen of the Desert a režisér Anton Corbijn s herci Dane DeHaanem a Alessandrou Mastronardi za snímek Life. Připomínám, že filmovým festival proběhne v únoru, přesněji ve dnech od 5. do 15. února. Naposledy Rob festival navštívil s filmem Bel Ami v roce 2012 a neskutečně mu to seklo! :)

Přesná data premiér samozřejmě napíšu, promítání pro tisk filmu Life by však mělo proběhnout již 7. února.

Life a Queen of the Desert míří do Berlína!

15. ledna 2015 v 21:15 | Ajjinka

Jaj! Takovéhle zprávy prostě miluju! Film Life, který zmapuje přátelství legendárního Jamese Deana a fotografa Dennise Stocka bude mít světovou premiéru na Filmovém festivalu Berlinale! Film se bude promítat v kategorii Berlinale Special Gala 2015. A také tu máme dvě nové stillsky z filmu, na jedné je Rob s Dane DeHaanem, a druhé je jen Dane jako Jimmy Dean :) Jestli se na některý z Robových projektů opravdu těším, je to právě tento snímek!

Svou světovou premiéru si na festivalu odbude i snímek režiséra Wernera Herzoga Queen of the Desert, který se dokonce s ostatními filmy utká v soutěži. I z tohoto filmu tu máme dvě nové stillsky, jen si nejsem jistá, jestli je na nich Rob, ehm. Dva filmy? To už je pořádný důvod, aby se Rob na německém festivalu ukázal! Berlinale bude probíhat od 5. do 15. února.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rob byl nominovaný na Canadian Screen Award 2015

13. ledna 2015 v 17:17 | Ajjinka

Před malinkou chvílí byly zveřejněny nominace filmových cen Canadian Screen Awards, kde Rob zaútočil v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli za svou roli Jeromea v Maps to the Stars! K nominaci samozřejmě patří velká gratulace. Nominace se dočkala například i Mia Wasicowska (Nejlepší herečka ve vedlejší roli), David Cronenberg (Nejlepší režisér), Bruce Wagner (Nejlepší scénář) a Maps to the Stars jako film takový, který získal celkově jedenáct nominací. Slavnostní předávání proběhne 1. března, tak uvidíme, jestli se Rob zúčastní, pevně doufám, že jo! :)

Rob získal nominaci AACTA Awards

3. prosince 2014 v 18:16 | Ajjinka

Mám tady jednu skvělou zprávu. 29. ledna v Sydney proběhne již čtvrtý AACTA Awards (Australian Academy of Cinema and Television Arts Award), kde se celkově zadařilo australskému snímku The Rover. Rob získal nominaci v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli, v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli byl nominován Guy Pearce a na ocet nezůstal ani režisér David Michod, který se utká o cenu za Nejlepší režii. Film byl dále nominovaný například za nejlepší zvuk a doprovodnou hudbu.

Zda se Rob předávání cen zúčastní, je zatím velkou neznámou, ale pevně doufám, že v té době bude už natáčet některých ze svých připravovaných projektů! :)

Rob se zúčastní Hollywood Film Awards

10. listopadu 2014 v 20:07 | Ajjinka

Oh, před malou chvilkou byla zveřejněna třetí várka hvězdných jmen, která se objeví na pátečních Hollywood Film Awards. A jak jste asi už vytušili, na seznamu nechybí ani Rob, kterému budou dělat společnost třeba herci Eddie Redmayne, Johnny Depp, Benedict Cumberbatch, Robert Downey Jr. nebo Keira Knightley, Angelina Jolie a Kristen Stewart. Určitě se tak dočkáme skvělých fotek, já bych skromně prosila minimálně jednu s Benem a Rober-Iron-tem :) Pokud bude nějaký live stream, dám včas vědět. Konečně nějaké zprávy, na kterých záleží. Je hezké vědět, že z Roba není poblázněná groupie na plný úvazek.

Rob získal ocenění nejlepšího herce při Cli Fi Awards

2. listopadu 2014 v 15:18 | Ajjinka

Tahle zpráva mě dneska neskutečně potěšila, protože mi přijde, že je The Rover vážně hodně nedoceněný film. U nás sice k filmu koupila práva společnost CinemArt, ale nevypadá to, že by se ke snímku chystala v blízké době hlásit. Navíc byl The Rover v Americe vypuštěn do světa v době, kdy se jeho šance na nějaké filmové ocenění prakticky rovnají nule.

Ale i tak se filmu poštěstilo, nebo spíš Robovi. Ten totiž při Cli Fi Awards získal ocenění v kategorii Nejlepší herec. Při Cli Fi Awards se každoročně oceňují filmy, které nějakým způsobem ukazují změny globálního oteplování nebo jiné změny naší planety. Kromě The Rover se zde letos utkaly snímky Noah, The Young Ones, Interstellar, Snowpiercer a Into the Storm. V kategorii nejlepší film letos vyhrál Snowpiercer s Chrisem Evansem v hlavní roli.

Rob dorazí na TIFF 2014

19. srpna 2014 v 15:38 | Ajjinka

Před malou chvíli byl zveřejněn rozvrh a seznam hostů letošního filmového festivalu v Torontu. Maps to the Stars bude mít svou severoamerickou premiéru 4. září a Robovo jméno na seznamu hostů je! Můžeme se tak těšit na hromadu nových fotek. Pokud si dobře pamatuju, bude to poprvé, co se Rob na TIFF se svým filmem podívá :)

Rob bude na HFPA banketu!

14. srpna 2014 v 23:08 | Ajjinka

Wow. HFPA, The Hollywood Foreign Press Association, která každoročně pořádá Golden Globe Awards, dnes předá skoro dva miliony dolarů v grantech neziskovým a vzdělávacím programům. Banket proběhne dnes v 5pm (u nás zítra ve 02:00 ráno) v hotelu Beverly Hilton. A proč o tom píšu? Jako překvapení se dostaví několik hostů, kteří peníze přijmou ve prospěch několika charitativních organizací. Mezi nimi je i Rob! Vážně jde o překvapení, takže jsem o tom nemohla dát vědět dřív. Hned zítra ráno se můžeme těšit na nové fotky, takže se určitě těšte!

Přenos můžete sledovat online, odkaz na live stream najdete po kliknutí na obrázek.
 
 

Reklama