Videa

Rob splnil ALS Ice Bucket Challenge

20. srpna 2014 v 22:17 | Ajjinka

Včera Roba nominoval na ALC Ice Bucket Challenge jeho kamarád Zac Efron, vážně jsem ani nedoufala, že jeho nominaci Rob přijme, ale udělal to! Video zveřejnil Zac na svém YouTube kanálu. "Díky za tvou nominaci, Efrone. Vážně díky moc. Nemůžu najít kbelík, takže jsem ve zkratce musel improvizovat... Ugh, nominuju Guy Pearce, Miu Wasikowskou a Marylina Mansona. Nemám žádnej Instagram, takže se s tím budete muset vypořádat."

Bílé tričko... Rob a bílé tričko... Rob a mokré bílé tričko...

Bojím se, že po tomhle už tu žádné novinky přibývat nebudou, protože já umírám!

Abyste si nemysleli, nejde o žádnou hloupou výzvu, tahle má lidi upozornit na Amyotrofickou laterální sklerózu (ALS), onemocnění mozku, které vede k paralýze svalů, při které zůstanou zachovány psychické a mentální schopnosti. Díky této výzvě se letos podařilo pro ALS asociaci vybrat přes 31,5 milionu dolarů, oproti 32 000 dolarů za stejné období v minulém roce. I vy můžete přispět a to zde.

Videa ze sálů v Cannes - TR & MTTS

26. května 2014 v 0:35 | Ajjinka
Konečně! Už jsem si říkala, že se snad neobjeví. Máme tu dvě videa, která zabírají sál po promítání The Rover a Maps to the Stars. V obou případech ovace ve stoje! :) Líbí se mi, jak Rob seděl vedle Mii a Julianne!


Prodloužené scény z New Moon

22. listopadu 2013 v 21:44 | Ajjinka
Objevilo se další video z kolekce DVD Twilight Forever, je sice v mizerné kvalitě, ale je skvělé! Jde o pár prodloužených scén z New Moon, které jsme nikdy dřív neměli šanci vidět! :) "Jacob je kamarád, víš? Něco, co ti možná nic moc neříká. Je to člověk, kterého nechceš líbat nebo zabít, ale stejně si jeho společnost užíváš." :D Ovšem... co si budeme povídat, ta scéna z louky je prostě směšná, i když se snažím brát v potaz, že jí při úpravě nevěnovali příliš pozornosti :D

Rob a Katy Perry zpívají karaoke

25. října 2013 v 19:00 | Ajjinka
Myslela jsem si, že dnes už se kolem Roba nemůže objevit nic, co by nám mohlo zlepšit den, ale spletla jsem se. Mám tu jedno video z roku 2008, které bylo pořízeno při oslavě narozenin herečky Shannon Woodward, která je blízkou kamarádkou Katy Perry. Video zveřejnila na facebooku restaurace/klub Dimples, pravděpodobně kvůli tomu, že dnes Katy Perry slaví 29. narozeniny.

A k samotnému videu? Opilý Rob, opilá Katy Perry, karaoke a song I'll Make Love To You od Boyz II Men! Teď vyvstává jen jedna jediná otázka. KDY UŽ SAKRA VYDÁ ROB ALBUM?!

 
 

Reklama