Videorozhovory

Rob pro Associated Press

10. února 2015 v 20:45 | Ajjinka

První videorozhovor je s Associated Press. Rob říká, že už se na svoje filmy dívat nemůže. Při koukání na hrubé sestřihy se schovává tak, že chodidlama brání očím, aby cokoliv viděly. Přijde mu, že sledovat promítání jeho filmu mu užírá roky života. Dane pak povídá, že je skvělý, že Rob s sebou přináší ječící fanoušky a pozornost, protože to je to, co chtějí. Skoro jako by točili nějakou velkou ságu. Rob říká, že před natáčením fotil starou Leicou, asi tou samou, kterou používá ve filmu, nafotil nějakých dvacet pásek filmů, byl do toho opravdu zapálenej, dokud neviděl vyvolaný fotky. Opravdu si myslel, že když vám někdo řekne, jak to správně používat, všechny fotky budou vypadat úžasně. A když úžasně nevypadaj, jste jako: "Já to nechápu." :D Pak o to ztratil zájem.

Rob pro City TV

13. září 2014 v 18:20 | Ajjinka
Rob opakuje, že přijal roli v Maps to the Stars ještě předtím, než si vůbec přečetl scénář. Říká, že bylo hezké, když na něj nebyl vyvíjen takový tlak a mohl sledovat, co kolem něj dělají ostatní. Připomínalo mu to scénu v Harry Potterovi, kdy se vrátí Lord Voldemort, on tam jen tak ležel mrtvej, sledoval, co dělají ostatní, a říkal si, že je to ten nejlepší zážitek z placu vůbec. V Maps to the Stars měl scény, kdy za celou dobu řekl jen Ano. O Julianne Moore říká, že je úžasná a vtipná. Dále mluví o Maps to the Stars.

Rob pro ET Canada - tiskovka

13. září 2014 v 18:04 | Ajjinka
Jak líp začít rozhovor, než s naprosto klasickým: "Roztejkám se."? nebo tím, že měl právě obrovskou mísu hranolků? :D Rob říká, že je teď z nějakého důvodu lepším řidičem, mluví o Maps to the Stars a o tom, že v podstatě všechny charaktery z filmu opravdu potkal v Hollywoodu. Vzpomíná na svou první práci jako herce, kdy hrál ve Vanity Fair syna Reese Witherspoon, kterou zrovna minulou noc potkal. Na práci herce se mu prý líbí ten tlak při natáčení, je na tom něco extrémně návykového. Nesnáší na tom to, že může být bez práce. Pak mluví o Lizzy a X-Factoru. Říká, že spolu nikdy nezpívali a že vždycky měli velmi odlišný vkus, když přišlo na hudbu. Je z toho strašně nadšený. Reportérka se ho ptá, co říká na to, že královská rodina očekává dalšího člena. Rob říká, že o tom právě před chvilinkou slyšel a že je rád. Prý se mu hodně líbila svatba Williama a Kate, kterou sledoval při tiskovce Cosmopolis. Nakonec říká, že chtěl v Hollywoodu hrozně potkat Jacka Nicholsona, a když se mu to povedlo, byl z toho hotovej.

Rob pro ET Canada

13. září 2014 v 17:47 | Ajjinka
Rob mluví o své první práci, kdy roznášel noviny. Pak říká, že byl jeden čas číšníkem, ale dostal padáka, protože někomu upustil na hlavu láhev vína. Chtěl být číšníkem dlouho a prý se k tomu chce vrátit, protože je to jeho oblíbené povolání :D Reportérka mu nakonec řekne, že hezky voní a jestli na sobě má parfém Dior, Rob odpoví: "Vlastně ne, tohle je moje přirozené pižmo." :D

Rob pro eTalk

13. září 2014 v 17:24 | Ajjinka
Takže jsem se rozhodla přidat pár videorozhovorů, je jich opravdu hodně, tak se jich pokusím přidat co nejvíc. V rozhovoru s eTalk Rob mluví o Maps to the Stars, říká, že je to velmi vtipný, vyzývavý a originální film. Moderátorka říká, že je ve filmu všechno - paranoia, incest, vražda, duchové. Rob vtipkuje a říká: "Lidi, co je baví incest, to milujou. Multigenerační incest, kdo to nezbožňuje?". Dál se baví o Torontu, kam se Rob neustále vrací na natáčení. Moderátorka se ho ptá, co na tomhle místě má rád. Rob říká, že v létě má na něm rád všechno, ale v zimě už to tak není. Říká, že je v Torontu každou zimu, bude v něm i tuhle, kdy bude natáčet Idol's Eye. Pak mluví o Davidu Cronenbergovi, o kterém říká, že je velmi milý, chytrý a skvěle odvádí svou práci. Moderátorka pak říká, že existují akce, kdy se fanoušci vecpou do autobusu a jedou za svými hereckými idoly, ptá se, jestli někdy fanoušci jezdí k jeho domu. Rob odpoví: "Neustále." :D

Rob pro eOnline

10. září 2014 v 21:11 | Ajjinka
První videorozhovor z Toronta je opravdu krátký a Rob mluví o své sestře Lizzy a jejím účinkování v X-Factoru UK. Říká, že je z toho nadšený, a že doufá, že se dostane co nejdál, protože je skvělá. Byl hotovej z toho, že se přihlásila, protože to chce opravdu koule, on by na to nikdy neměl. Když se ho reportér zeptá, kdy on sám vydá nějakou hudbu, Rob odpovídá tím, že možná jednou. Nejdřív ji musí vytvořit :) Hrozně se mi líbí, jak se celý rozzáří, když padne jméno Lizzy!

Rob a Guy pro Yahoo! UK

15. srpna 2014 v 19:11 | Ajjinka

Máme tu celé nesestříhané video z rozhovoru pro Yahoo! UK, kde si pokládali otázky Rob a Guyem navzájem. Celé video je neskutečné, nebo spíš oni dva! Hned na začátku se Guy Roba ptá, jestli se na roli Reye někde inspiroval, Rob říká, že ho každý den inspiroval Guy, ten mu za to poděkuje a ptá se, jestli teda hrál jeho, nebo co. Pak mluví o Robovo přízvuku ve filmu, kdy Rob znovu opakuje, že kvůli make-upu na zubech nemohl moc otvírat pusu, protože se stíral, takže dost mumlal. Rob pak vtipkuje a říká, že ho lidi nesnáší, protože je lepší a oni prostě žárlí. Je víc cool a taky je lepší člověk, což je asi hlavní důvod, proč ho tolik nesnáší. Pak se jej Guy ptá, jaký z Guyových filmů, které Rob všechny sleduje denně, je jeho nejoblíbenější. Rob říká, že má rád jeho výkony, ale že ve filmech se mu vždycky líbí něco specifického, myslí si, že přestřelka na konci filmu L.A. Confidential je jedna z nejlepší ve filmové historii. Také film Lawless, který se mu líbí pokaždé o něco víc, když ho vidí. Za poslední dva týdny ho viděl minimálně třikrát, prý už dohání Lego Movie. Guy pak hrdě prohlásí, že Robův oblíbený film za poslední dobu je Lego Movie, i když on ho ještě neviděl :D

Rob a Guy pro London Live

14. srpna 2014 v 22:44 | Ajjinka
Další skvělý rozhovor Roba a Guye pro London Live (povinně přečíst/pustit!). Moderátor začíná slovy, že je určitě skvělé být zpátky v Londýně, především pro Roba, protože na konci dne může jít pro změnu spát do své vlastní postele. Rob odpovídá: "Vlastně už tu nemám postel. K naštvání. Díky, mami!" Guy říká, že ji prodala na e-Bay a dostala za ní pořádný balík. Rob pak vzpomíná na to, jak si tu postel kupoval, když mu bylo nějakých dvanáct. Myslel si, že by bylo parádní mít postel-gauč a nakonec to byla ta nejhorší postel na světě. Pak moderátor říká, že oba vypadají ve filmu velmi surově a že mu bylo řečeno, že klíčem k tomu byla kocovina, což oba kývnutím pobaveně odsouhlasí. Guy říká, že mu ve scéně z plakátu říká: "Kde je můj džemový donut?! Vím, žes ho sežral!" Rob říká, že oba po pár týdnech v poušti trochu ztratili hlavu, proto vypadají trochu jako v delíriu. Pak oba mluví o tom, že byl všude prah a brouci, se kterými i spali. Rob říká, že měl pavouka ve sprše, protože se rádi drží za sprchovou hlavici. Guy říká, že ten pavouk říkal: "To jsem já! Já, Pattinsone!". Pak přijde řeč na to, kdo je lepší řidič, Rob hned prohlašuje, že jednoznačně Guy. Znovu opakuje, že je příšerný řidič. Prozradil, že když řídí, říká si, kam má jet, jako by byl v taxi... Já je prostě miluju :D

Rob a Guy v rádiu X FM

14. srpna 2014 v 20:09 | Ajjinka

Zatímco byli Rob s Guyem v Londýně podnikli i rozhovor pro místní rádio X FM. Moderátor mluví o Stalkerech celebrit, lidech, kteří vidí slavné lidi v těch, kteří slavní nejsou. Říká, že jemu se to stává s ním, že Roba vídá všude. Třeba v neděli ho viděl v hospodě/restauraci Sun Inn v londýnské části Barnes, kde Rob vyrůstal, jak si nese kytaru. Rob k tomu naváže a říká, že zrovna k téhle hospodě má fascinující historku. Říká, že byl nedávno u média, která mu řekla, že je taky médium, že v něm nemůže číst a že ho naučí, jak být médiem. Řekla mu, ať jde v mysli do jejího domu, tak to udělal a začal jí ho popisovat a ten popis byl identický. Pak začal říkat jména, třeba jak se jmenuje její syn, nebo s kým se naposledy setkala, pak řekl, že se museli v minulém životě znát, zeptal se jí, odkud je, a ona odpověděla, že její rodina žila před nějakými třemi sty lety na místě, kde teď v Barnes stojí právě restaurace Sun Inn, ve které zároveň jeho matce praskla voda, když ho čekala. Což je vážně divný... LOL, těžko říct, co je na téhle historce pravda, docela mě baví reakce Guye, asi už ví, že od Roba může čekat naprosto cokoliv :D K videu se dostanete kliknutím na úvodní obrázek.


V druhém videu mluví o muzice, moderátor říká, že ví, že jsou oba muzikanti a jestli se někdy chystají vydat nějakou svoji muziku. Guy říká, že by společně měli udělat duet, album, které by se jmenovalo Roving. Dál říká, že jako herec pořád pracujete a je těžké dělat mimo to i něco jiného. Rob se přidává s tím, že kdyby se rozhodl něco doopravdy vydat, přemýšlí nad tím, jak by se to jmenovalo. Moderátor pak nadhodí, že Rob dřív hrával v Londýně a jestli to má ještě něco v plánu. Rob říká, že teď, když si to všichni můžou nahrát, je to skoro stejné, jako by něco vydal. Prý to drásá nervy. Po tom, co ho někdo poprvé nahrál, přestal úplně vystupovat.


imagebam.com

Guy dělá rozhovor s Robem pro Yahoo! UK

12. srpna 2014 v 19:09 | Ajjinka

Slibované video z rozhovoru pro Yahoo! UK, ve kterém si Rob a Guyem pokládali otázky navzájem, je konečně tady. Myslím, že půjde o první část, nebo spíš doufám, protože se mi nechce věřit, že by tohle bylo vše, čeho se dočkáme. Dvě fotky z tohoto rozhovoru si můžete připomenout tady. K samotnému videu se dostanete kliknutím na úvodní obrázek.

Guy říká, že Rob má poslední dobou zajímavé filmy a ptá se, jestli si je schválně vybírá proto, aby se vzdálil od svých 'ságových' (franchise) kořenů (zkrátka a dobře od Twilight). Rob vtipkuje, že takové kořeny má v Burger Kingu (franchise - french cheese, francouzský sýr). Jeho smích je pak nakažlivý. Nakonec řekne, že si vybírá tyhle role, protože jsou jediné, které mu jsou nabízeny. Říká, že v podstatě všechny filmy, které dělal po Twilight, mu byly nabídnuty. Pyšně pak prohlásí, že prostě dostává neobvyklé role.
 
 

Reklama