Zajímavosti

Rob a Red Nose Day USA

22. května 2015 v 19:16 | Ajjinka

O tom, že se Rob stal součástí letošní kampaně Red Nose Day USA, která vybírá peníze na děti a mladistvé žijící v chudobě, jsem vám tu již psala. Nyní si můžete pustit vtipný skeč, který byl při přenosu na NBC promítán. Pořadem hosty a diváky prováděl moderátor a bavič Seth Meyers, který na pódiu přivítal Gwyneth Paltrow, která se zmínila, že je v zákulisí hodně Britů. Seth vtipkuje a říká, že jde o americkou show a proto před kamerou nechtěl žádného Brita, především proto, že jde o hodně známé herce. Ve videu pak můžete vidět Iana "Gandalfa" McKellena, porotce a zakladatele soutěže Britain's Got Talent Simona Cowella, který show režíroval, letošního výherce Oscara Eddieho Redmaynea, který všem přeje hodně štěstí, Benedicta Cumberbatche a parkovacího poslíčka Roba, který by podle Setha neměl mít dovoleno řídit auta :D Část s Robem je ve 2:10, za zhlédnutí ale stojí celé video :)

Rob pro Red Nose Day USA

20. května 2015 v 20:38 | Ajjinka

Pokud sledujete facebookovou stránku blogu, už jste tuto fotku a krátké video viděli. V případě, že stránku nesledujete, měli byste se stydět, protože na ní informace přibývají mnohdy mnohem dříve než tady, protože smartphone, že :D

Fotka Roba, který natáčel video pro kampaň Red Nose Day USA, která se snaží zábavou a smíchem vybrat peníze na děti a mladistvé žijící v chudobě, byla pořízena před pár dny. Hned včera bylo zveřejněno krátké video, ve kterém Rob všechny upozornil, že slavnostní zábavní show k Red Nose Day proběhne 21. května, tedy již tento čtvrtek. A následně nás zabil svou roztomilostí. Jestli se však Rob tříhodinové show zúčastní, zatím nevíme.

Na video se můžete povídat v YouTube verzi níže nebo v původní kvalitě na FB stránce Red Nose Day USA.

imagebam.com


Rob při focení photoshootu (19. 2. 2015)

19. února 2015 v 21:10 | Ajjinka

Huh, asi půjde o větší photoshoot, než se zdálo. Máme tu fotky, které byly pořízeny před malou chvílí v LA, a jak to vypadá, Rob v photoshootu pokračuje. A opět vypadá božácky :)

imagebam.com imagebam.com

Rob při focení photoshootu (18. 2. 2015)

19. února 2015 v 17:16 | Ajjinka

Rob rozhodně nezahálí. V LA je teprve krátce a už na ulicích fotí photoshoot! Zatím se opravdu moc neví, jsou jen fanouškovské fotky od slečny, která na něj náhodou narazila. Ale... Oblek... Rozhodně se těším! Na fotkách si můžete všimnout i Robova bodyguarda Deana.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rob spolupracoval se skupinou Death Grips

28. listopadu 2014 v 20:31 | Ajjinka

Wow. Rob je opravdu plný překvapení! A lidi jsou neuvěřitelně všímaví. Pamatujete si na to, jak Rob minulý rok navštívil koncert Beyonce, ze kterého jsme dostali fan fotku, která je v úvodní, obrázku? Na fotce jsou kromě Roba, Beyonce a Jamieho Strachana členové hiphopové skupiny Death Grips Zach Hill a MC Ride. A s touhle dvojčlennou skupinou Rob nahrál song Birds, ve kterém hraje na kytaru. Nebo to alespoň kapela uvádí na jejich vinylové desce. Jak říkám, Rob je plný překvapení! :)

PS: Hrdě můžu prohlásit, že jsem při psaní tohohle článku celou skladbu poslechla, i když mi tenhle styl prakticky vůbec nic neříká (teda kromě toho, abych si hned zacpala uši) :D


imagebam.com

Maps to the Stars na Be2Can!

20. září 2014 v 17:15 | Ajjinka

Oh! Kdo nechce čekat na premiéru Maps to the Stars, která se uskuteční 30. října, může si zajít na některé z promítání filmového festivalu Be2Can, který proběhne v době od 6. do 15. října a který uvede film pod českým názvem Mapy ke hvězdám. Pro mě je to opravdu velké překvapení, protože jsem žila v domnění, že budou na tomto festivalu promítány filmy jen pod distribuční společností Film Europe, která festival pořádá.
  • Praha - kina Lucerna, Atlas a Evald
  • Brno - kino Art
  • Zlín - Velké kino a Golden Apple Cinema
  • České Budějovice - kino Kotva
  • Bratislava - Kino Film Europe
Přesnějí informace o programu festivalu zatím nejsou, ale samozřejmě Vás budu o všem informovat, jakmile se objeví :) Fanoušci z Českých Budějovic a okolí můžou na Maps to the Stars zajít už ve středu 8. října od 17:30. Vstupenky si dokonce už můžete předobjednat!

Letos proběhne první ročník tohoto festivalu, který bude českým a slovenským divákům představovat ty nejlepší snímky ze tří světově známých filmových festivalů - Benátek, Berlína a Cannes, tedy Be2Can. Premiéru tak u nás bude mít 17 úplně nových titulů. Ceny jednotlivých promítání budou pravděpodobně záviset na taxách samotných kin, ve kterých bude festival probíhat.

Rob a Guy budou 17. června v Good Morning America!

15. června 2014 v 15:45 | Ajjinka

Propagace The Rover ani zdaleka nekončí. Už víme, že bude 17. června Rob hostem americké show Late Night with Seth Meyers stanice NBC, ale to nebude jediný pořad, který v New Yorku navštíví. Společně s Guy Pearcem se ukáže v ranní show Good Morning America. Pevně doufám, že tentokrát budou mít moderátoři o něco víc taktu a budou se zaměřovat na samotný film, ne na Robovo soukromí, jako tomu bylo při jeho poslední návštěvě.

Rob sleduje Game of Thrones

15. června 2014 v 15:13 | Ajjinka

Není to tak dávno, myslím, že při promu Dior, kdy Rob v jednom z rozhovorů řekl, že je šílený, jak jsou seriálem Game of Thrones všichni posedlí. Nyní to však vypadá, že se k mase fanoušků přidal i on. Byla to jen otázka času. Na čtvrteční premiéře The Rover v LA řekl USA Today:

"Celej můj tejden se skládá z čekání na nedělní Game of Thrones."

Josh Horowitz nastoupí v plné parádě

12. června 2014 v 10:17 | Ajjinka


Aww. Jestli mám nějakého svého oblíbeného moderátora, je jím Josh Horowitz z MTV, který je zkrátka a dobře úplně nejlepší ze všech. I ten bude mít dnes šanci s Robem udělat rozhovor a já už se na něj neskutečně těším. Pevně doufám, že s Robem udělá i Happy/Sad/Confused fotky, které by v jejich podání jednoznačně neměly chybu. Kdyby někdo nevěděl, o co jde, podívejte se na Joshe s Chrisem Hemsworthem.

"Zítra velké posezení s Robertem Pattinsonem. Od posledního uběhly dva roky! Překvapím ho se slonem z WATER FOR ELEPHANTS. Nic mu neříkejte!" - @joshuahorowitz


Dnešek bude pro Roba pravděpodobně dost hektický, kromě velké premiéry v LA jej čeká ještě vystoupení v show Jimmyho Kimmela a další rozhovory pro média.

Rob bude 17. června v Late Night with Seth Meyers!

11. června 2014 v 10:11 | Ajjinka

Rob bude 17. června hostem americké show Late Night with Seth Meyers stanice NBC. Show je poměrně nová, premiéru měla teprve v únoru tohoto roku, tak jsem docela zvědavá. Na IMDb má zatím celkem slušné hodnocení, tak uvidíme :)
 
 

Reklama