Zpátky do minulosti

Promo Remember Me (2010)

9. srpna 2014 v 16:30 | Ajjinka

Dnešní článek z rubriky Zpátky do minulosti jsem pojala trochu jinak. Na Asku mi byla položena otázka týkající se proma Remember Me. Tady na blogu nic nenajdete, protože v té době blog nefungoval, takže jsem se rozhodla přidat tenhle krátký souhrn. Snad vás bude bavit :)

ROB PRO POR TI MAGAZÍN


Robe, řekni nám, v tomto filmu vypadáš mnohem agresivněji. Bylo těžké dát tvé postavě, Tylerovi, život?
Rob: Ne, protože obecně dokonale rozumím tomu vzteku, kterej k sobě někteří v životě cítí.

Ale když vypadáš jako tak klidný chlap...
Rob: Zdání může klamat (směje se). V dospívání jsem se dostal k pár rvačkám. Jednou jsem dostal omylem nakládačku do nosu (směje se). Byla to hotová katastrofa.

Opravdu? Vyhrál jsi alespoň jednu rvačku?
Rob: Ne, nikdy (směje se). Když jsme natáčeli Remember Me, ti chlápci, se kterýma jsem se tam pral, by umřeli smíchy, protože bych si z tolika ran akorát tak poranil ruce, zatímco by oni nic necejtili!

Bylo těžké natáčet scénu s bitkou v baru?
Rob: (směje se) V týhle bitce, kdy jsem ho praštil neskutečnou silou, jsem se mu omluvil a on povídá: 'Nedělej si starosti, ani jsem tu ránu necejtil.'. Bylo to ponižující (směje se ještě víc).

Páni, to je dobrá historka! Hele, tahle rebelská reputace... jsi si jistý, že jsi takový nebyl, když jsi byl mladší?
Rob: Vážně jsem takovej nebyl. Vlastně si myslím, že jsem tomu momentálně nejblíž.

Jsi ten typ, co se snadno podráždí?
Rob: Většinou ne. Víte proč? Protože svýma postavama můžu ventilovat ten vnitřní vztek, co v sobě mám.

Je něco, co tě může vyprovokovat tak, že se přestaneš ovládat?
Rob: Ano, něco jo. Nesnáším, když o mně mají lidi předsudky.

Třeba to, že si myslí, že nejsi romantik?
Rob: To není pravda. Svým vlastním způsobem jsem velmi romantickej. Pro mě to znamená vidět lásku očima dítěte, aniž by vás ovlivňovaly negativní zkušenosti.

RUBY JERINS O ROBOVI


"Je opravdu zábavný a velmi vtipný, je jako starší bratr, až na to, že nebyl zlý - někdy starší bratři umí být zlí," řekla. "Velmi podporuje a je slušný, a snadno se s ním hraje. Od začátku jsem jeho práci obdivovala. Ke každému byl opravdu milý."

"Bylo extrémně snadné se s ním sblížit. Když jsme se poprvé potkali na testu kamery, navrhl, že bychom mohli někam vyrazit a seznámit se, ale nikdy jsme se k tomu nedostali - nebylo to nutné, protože jsme na place hodněkrát čekali, takže jsme se poznali pak. Blbli jsme kolem."

ZAJÍMAVOSTI O REMEMBER ME

  • Rob se děsil milostné scény, nebo mu spíše bylo líto kameramana, který "se musel celou dobu zahloubaně dívat... na můj zadek."
  • Robova postava má na hrudi vytetované jméno svého bratra. Rob vzpomíná, že když vyšel trailer Remember Me, okamžitě mu volala máma. "Byl jsem jako: 'Ty si vážně myslíš, že jsem si nechal na hrudník vytetovat "Michael"?'"
  • Rob si scénář Remember Me četl na parkovišti rychlého občerstvení. "Po prvních čtyřech stránkách jsem si uvědomil, že se mi postava Tylera líbí."
  • Natáčení často probíhalo přímo v ulicích New Yorku, ale všechny scény, natočené venku, musely být ve studiu předabovány, protože bylo všude slyšet cvakání foťáků přítomných paparazzi fotografů.
  • Rozpočet filmu byl 16 milionů dolarů a jen za otevírací víkend vydělal přes 8 milionů dolarů.
  • Film měl v USA premiéru 1. března 2010.
  • Rob byl výkonným producentem filmu, vesměs to znamenalo to, že mohl mluvit do castingu ostatních herců.

PREMIÉRA REMEMBER ME V NYC (1. 3. 2010)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PREMIÉRA REMEMBER ME V LONDÝNĚ (17. 3. 2010)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rob a Kristen ve francouzské show (2008)

28. července 2014 v 10:43 | Ajjinka

Rok 2008 a francouzské promo Twilight. Rob a Kristen ve francouzské show. Český překlad v cč.

Rob & Rachelle pro MuchMusic - Twilight promo (2008)

18. července 2014 v 22:10 | Ajjinka

Dnes zamíříme do minulosti ještě dál, k propagaci Twilight v roce 2008. Rob a Rachelle Lefevre si v kanadské show MuchMusic zahráli malou hru, ve které se ukázalo, jak dobře se všichni na natáčecím place poznali. Myslím, že výsledky dopadly skvěle :)) Moderátorka Hannah Simone sice nepatří mezi mé favority, ale Rob a Rachelle jsou perfektní.

Rob pro T4 - Eclipse promo (2010)

12. července 2014 v 18:44 | Ajjinka

Do začátku srpna, kdy by měl Rob začít propagovat The Rover ve Velké Británii, ještě zbývá hodně času, a protože jsem dneska náhodou narazila na tenhle starý rozhovor z konference Eclipse, který patří mezi mé nejoblíbenější, rozhodla jsem se ho sem pro připomenutí vložit. Rozhovor s Robem vedla jeho dobrá kamarádka Miquita Oliver, se kterou se znal ještě předtím, než začalo všechno to šílenství kolem Twilight. V celém článku je český překlad :)

Měli byste o podobné články zájem? Existuje hromada rozhovorů, které tady nejsou a stojí za zhlédnutí. Dejte vědět, co si o téhle nové rubrice Zpátky do minulosti myslíte.

 
 

Reklama